ES Voleybol Spor Kulübü Başkanı ve aynı zamanda Geleceğe Smaç Projesi İdari Sorumlusu Sırma Üç, 6 Mart 2019 Çarşamba günü Sports TV’de canlı olarak yayınlanan “Spor 360” programının konuğu oldu.

Koray Aldemir’in hazırlayıp sunduğu programda ES Voleybol ve Geleceğe Smaç Projesi’ni, başlama amacını, gelinen süreci ve bundan sonraki hedeflerini canlı yayında voleybol izleyicilerine aktardı.

Sırma Üç, “Biz sadece sporcularımıza voleybolu değil aynı zamanda sporu ve spor değerlerini de öğretiyoruz. Ancak işimiz burada bitmiyor. Sporcularımıza bu değerleri aşılarken aynı zamanda sporcu ailelerine de spor eğitimi vermeye çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

ES Voleybol sporcularını anlatırken centilmenlik vurgusu yapan Üç, “bizim amaçlarımızdan bir tanesi de sadece kendi takımını destekleyen bir spor kültürünü oluşturmak. Takımlarımızın, sporcularımızın veya seyircilerimizin rakip takımı küçük düşürücü ya da olumsuz herhangi bir harekette bulunmasını kesinlikle istemiyoruz. Biz sadece kendi takımımızı destekleyelim istiyoruz. Biz sporcularımızın, centilmence ve keyif alarak uzun yıllar spor yapmasını istediğimiz için bu konularda ailelerimizden kesinlikle biraz sabır istiyoruz” diyerek sürdürdü.